Karijera

Oglas za posao – Menadžer prodaje – Sales manager

Oglas za posao - Menadžer prodaje / Sales manager

FIRMA Pharmacy & BIO d.o.o. Sarajevo renomirani proizvođač u oblasti proizvodnje biljnih preparata zbog proširenja proizvodnih kapaciteta  raspisuje oglas za prijem u radni odnos.

OGLAS ZA POSAO

Opis radnog mjesta: Manager prodaje/Sales manager (M/Ž)
Saradnika za rad na terenu za područje BiH

Uslovi:

Magistar farmacije (magistar farmacije i srodne  medicinske struke)
✓ Vozačka dozvola B kategorije
✓ Radno iskustvo: 5 (pet) godina na istim ili sličnim poslovima
✓ Poznavanje rada na računaru
✓ Dinamična, samoinicijativna i timski orijentirana osoba

Opis posla:

✓ Plasman biljnih preparata pod vlastitim brendom u apotekarski sektor,
✓ Iniciranje razvoja i uvođenje novih te unapređenje prodaje postojećih proizvoda,
✓ Praćenje i izvještavanje o svim relevantnim podacima sa terena,
✓ Postizanje rasta i ostvarivanje ciljeva prodaje na temelju praćenja tržišnih kretanja,
✓ Izrada i implementacija strateškog poslovnog plana kojim će se proširiti baza klijenata i osigurati snažna prisutnost na tržištu,
✓ Prepoznavanje tržišta u nastanku, svjesnost o smjenama novih proizvoda na tržištu i statusu konkurencije,
✓ Održavanje volumena naplate.

Broj izvršilaca: 1

Ukoliko smatrate da ste Vi osoba koja ispunjava navedene uslove, svoje prijave sa biografijom koja sadržava i Vašu fotografiju, pošaljite putem e-maila: info@biljoteka.ba

Krajnji rok za podnošenje prijave je 15 dana od datuma objave oglasa. Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani.

Nudimo Vam:

✓ Radni odnos i stimulativna primanja na platu
✓ Prijavu na penziono i zdravstveno osiguranje
✓ Rad na puno radno vrijeme uz probni period od 6 mjeseci
✓ Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
✓ Napredovanje u karijeri
✓ Rad u ugodnoj admosferi
✓ Službeni automobil
✓ Službeni mobilni telefon
✓ Mogućnost napredovanja u kompaniji

Trajanje oglasa: (Oglas ističe 10.03.2021.)